Business club 2019-09-12T15:36:23+00:00

Lydinge Business Club

Lydinge Business Club är ett framgångsrikt affärsnätverk för företag i NV Skåne. Vi lägger 100% fokus på att skapa fler och bättre affärer för varandra. Vill du veta hur detta går till i praktiken slå oss gärna en signal eller kom och besök oss som gäst. Björn 0739 85 77 08

Anmäl dig som gäst:





Saker att tänka på:
Kom till Lydinges reception 11.15 eller tidigare (mötet börjar 11.30)
Ta med dig visitkort
Förbered din 2 minuters presentation.

Rögle 
Mats Ridderborg
mats.ridderborg@roglebk.se

ELGIGANTEN
Stephanie Örning 
b2b.helsingborg@giganten.se

LUGGUDE BYGG
Erika Wagland
erika.wagland@luggudebygg.se

DEZIGNHUS
Malisa Kukulovic
info@dezignhus.se

Täta Tak
Tobias Radomski
tobias@tatatak.se

STÄDAX FÖNSTERPUTS
Joel Nygren
joel@stadax.nu

SKYLTHUSET
Frans Köhler
frans@skylthuset.se

OFFICE MANAGEMENT
Katharina Sverkerstsen
katharina.sverkersten@officemanagement.se

LITO Hår och Barber
Lisa Lindhe
lisa.lindhe@gmail.com

LABELSUPPLY.SE
Göran Karlsson
karlsson@labelsupply.se

CONTAINERPOOLEN AB
Dick Sjöland
dick@containerpoolen.se

BAKER TILLY
Anneli Gudmundsson
anneli.gudmundsson@bakertillyhelsingborg.se

Mariapark El
Mattias Frohm
mattias@mariaparkel.se

LÄNSFÖRSÄKRINGAR
Pontus Witt
pontus.witt@lansforsakringar.se

PINGVIN PRESS AB
Bengt Wehlin
info@pingvinpress.se

SUNDSPÄRLAN
Lars Dahl
lars@sundsparlan.se

HYLLINGE CASH
Fredrik Trägårdh
fredrik.tragardh@bergendahls.se

PMR
Johannes Waldt
johannes@pmr.nu

FUTURE IT PARTNER
Yannick Häggström
yannick@futureitpartner.se

PRODOC SYD
Staffan Andersson
staffan.andersson@prodoc.se

KOVENDA
Tomas Bazanovas
tomas@kovenda.se

ADVOKATBOLAGET L ANDERSSON AB
Lars Andersson
lars@janssonpartners.se

PADEL CREW
Andreas Lilja
andreas@slutagrav.se

SCANDIC trans
Joakim Lassen
joakim.lassen@scandictrans.fi

JRL FLENINGE AB
Johan Persson
mail@jrl-fleninge.se

SOLAR BLINDS
Joe Andersson
joe@solarblinds.se

GULDKANALEN
Susanne Stangenfjord
susanne.stangenfjord@dbmedia.se

SCHIBSTED
Joakim Bladh
joakim.bladh@annonsdax.se

AUTOPARA
Ulf Lindberg
info@autopara.se

SCANDIC NORD
Thomas Hansen
thomas.hansen@scandichotels.com

ADVOKATFIRMAN VINGE
Krister Azelius
krister.azelius@vinge.se

DISCO & CO.
Christian Olofsson
info@disco.se

CITYVANDRARHEMMET HELSINGBORG
Fredrik Borg
info@cityvandrarhemmet.com

PROFESSIONELL SÄKERHET
Christoffer Jeppsson
christoffer@prosak.se

FLAGGFABRIKEN KRONAN
Per-Martin Åsberg
pm@flagga.com

RASK & BJÖRCK
Niclas Elgström
Niklas@rbbil.se

iClean
Ida Oscarsson
ida@icbs.se

MGH LEDARUTVECKLING
Mats Hellström
mgh.ledarutveckling@telia.com

SÖDERBERG & PARTNERS
André Sjöberg
Andre.sjoberg@soderbergpartners.se

MGz MEDIA
Mikael Gräntz
micke@mgzmedia.se

ZYNQ
Mathias Khemiri
mathias@zynq.se

KLIPPANS BUSSTRAFIK
Lars Olofsson
lars.olofsson@klippansbuss.se

XELENT
Philip Hertszmanm
philip.hertszmann@xelent.se

LOGISTICOMPANY
Peter Forsberg
peter.forsberg@logicom.se

KINNARPS INTERIOR
Thomas Gotfredsen
thomas.gotfredsen@kinnarpsinterior.se

ÅSTORPS KOMMUN
Susann Cardell
susann.cardell@astorp.se

BJUVS KOMMUN
Bengt Fellbe
bengt.fellbe@bjuv.se

NERDS OF SWEDEN
Philippe Hägg
philippe@nerdsofsweden.se

LYFT & BYGGMASKINER AB
Helena C Larsson
Helena.L@lyft-byggmaskiner.se

DUROVÄG AB
Johan Dahl
johan.dahl@durovag.se

FOLKSAM
Eda Salihagic
eda.salihagic@folksam.se

KAFFE KOMPANIET
Patrik Sjöberg
patrik.sjoberg@kaffekompaniet.se

LYDINGE RESORT
Björn Gibrand
Bjorn@lydinge.com

SEB
Anders Persson
anders.x.persson@seb.se

LYDINGE RESORT
Björn Gibrand
bjorn@lydinge.com

LYDINGE RESORT
Björn Gibrand
bjorn@lydinge.com

ROFAST
Roger Persson
roger.persson@rofast.se

KONDEKTOR
Magnus Nilsson
magnus@kondektor.se

JOBBKLAR
Mateos Falk
Mateos.falk@jobbklar.se

RYDS GLAS
Jonas Björk Lindström
jonas.bjork.lindstrom@rydsglas.se