Business club 2018-09-08T09:19:27+00:00

Lydinge Business Club

Lydinge Business Club är ett framgångsrikt affärsnätverk för företag i NV Skåne. Vi lägger 100% fokus på att skapa fler och bättre affärer för varandra. Vill du veta hur detta går till i praktiken slå oss gärna en signal eller kom och besök oss som gäst. Björn 0739 85 77 08

Rögle 
Marcus Uden
marucus.uden@roglebk.se

ELGIGANTEN
Stephanie Örning 
b2b.helsingborg@giganten.se

LUGGUDE BYGG
Erika Wagland
erika.wagland@luggudebygg.se

DEZIGNHUS
Malisa Kukulovic
info@dezignhus.se

Täta Tak
Tobias Radomski
tobias@tatatak.se

STÄDAX FÖNSTERPUTS
Joel Nygren
joel@stadax.nu

SKYLTHUSET
Frans Köhler
frans@skylthuset.se

OFFICE MANAGEMENT
Krister Andersson
krister.andersson@officemanagement.se

LITO Hår och Barber
Lisa Lindhe
lisa.lindhe@gmail.com

LABELSUPPLY.SE
Göran Karlsson
karlsson@labelsupply.se

CONTAINERPOOLEN AB
Dick Sjöland
dick@containerpoolen.se

BAKER TILLY
Anneli Gudmundsson
anneli.gudmundsson@bakertillyhelsingborg.se

Mariapark El
Mattias Frohm
mattias@mariaparkel.se

LÄNSFÖRSÄKRINGAR
Pontus Witt
pontus.witt@lansforsakringar.se

PINGVIN PRESS AB
Bengt Wehlin
info@pingvinpress.se

SUNDSPÄRLAN
Lars Dahl
lars@sundsparlan.se

HYLLINGE CASH
Fredrik Trägårdh
fredrik.tragardh@bergendahls.se

ANTICIMEX
Linda Lidberg
linda.lidberg@anticimex.se

FUTURE IT PARTNER
Yannick Häggström
yannick@futureitpartner.se

TOYOTA CENTER
Caroline Olofsson
Caroline.olofsson@toyotahelsingborg.se

SVENSK DIREKTREKLAM
Ronny Söder
ronny.soder.sdr@telia.com

ADVOKATBOLAGET L ANDERSSON AB
Lars Andersson
lars@laadv.se

PADEL CREW
Andreas Lilja
andreas@slutagrav.se

SCANDIC trans
Joakim Lassen
joakim.lassen@scandictrans.fi

JRL FLENINGE AB
Johan Persson
mail@jrl-fleninge.se

SOL OCH SKUGGA
Joe Andersson
joe.andersson@solochskugga.se

GULDKANALEN
Susanne Stangenfjord
susanne.stangenfjord@dbmedia.se

AB BETONGBORRNING & SÅGNING
Patrik Nilsson
betongborrningab@gmail.com

MOBILKLINIKEN
Marcus Forsberg
marcus.forsberg@mobilkliniken.se

SCANDIC NORD
Thomas Hansen
thomas.hansen@scandichotels.com

ADVOKATFIRMAN VINGE
Krister Azelius
krister.azelius@vinge.se

DISCO & CO.
Christian Olofsson
info@disco.se

CITYVANDRARHEMMET HELSINGBORG
Fredrik Borg
info@cityvandrarhemmet.com

PROFESSIONELL SÄKERHET
Christoffer Jeppsson
christoffer@prosak.se

FLAGGFABRIKEN KRONAN
Per-Martin Åsberg
pm@flagga.com

SNICKERIET I BJUV
Niclas Persson
np.duomontage@telia.com

BJÖRNSTEDTS MÅLERI AB
Mikael Björnstedt
info@bjornstedts.se

MGH LEDARUTVECKLING
Mats Hellström
mgh.ledarutveckling@telia.com

SCHOUG MÄKLARFIRMA
Rickard Schoug
rickard@schougmaklarfirma.se

MGz MEDIA
Mikael Gräntz
micke@mgzmedia.se

ZYNQ
Mathias Khemiri
mathias@zynq.se

KLIPPANS BUSSTRAFIK
Lars Olofsson
lars.olofsson@klippansbuss.se

VIOBEX
Viola Nilsson
viola@viobex.se

LOGISTICOMPANY
Peter Forsberg
peter.forsberg@logicom.se

KINNARPS INTERIOR
Thomas Gotfredsen
thomas.gotfredsen@kinnarpsinterior.se

ÅSTORPS KOMMUN
Susann Cardell
susann.cardell@astorp.se

BJUVS KOMMUN
Bengt Fellbe
bengt.fellbe@bjuv.se

ADVOKATFIRMAN VICI AB
Mats Palmgren
mp@vici.se

LYFT & BYGGMASKINER AB
Helena C Larsson
Helena.L@lyft-byggmaskiner.se

DUROVÄG AB
Johan Dahl
johan.dahl@durovag.se

AKUSTIKMODULER
Dennis Janerheim
dennis@akustikmoduler.se

COUSTIC GLO
Tommy Högberg 
tommy.hogberg@cousticglo.se

BAB BYGG
Robert Nävermyr
robert.navermyr@babbygg.se

KONDEKTOR
Magnus Nilsson
magnus@kondektor.se

RYDS GLAS
Jonas Björk Lindström
jonas.bjork.lindstrom@rydsglas.se