Boka
Business club 2020-10-20T09:37:13+02:00

Lydinge Business Club

Lydinge Business Club är ett framgångsrikt affärsnätverk med drivna företagare från Halmstad till Malmö och har ett starkt fäste i NV Skåne.
Vi träffas ca 1 gång i månaden med ett syfte: Att skapa nya relationer som leder till ökade affärer!
Vi lägger 100% fokus på att skapa fler och bättre affärer för varandra, vilket är bevisat genom åren då våra medlemmar omsatt miljonbelopp genom kontakter skapade genom nätverket.
Med ett starkt fokus på affärer, balanserat med Lydinge Resorts familjära atmosfär och sociala tillställningar menar vi på att vi skapar bäst förutsättningar att bygga långvariga relationer på.

Vill du veta hur detta går till i praktiken slå oss gärna en signal eller kom och besök oss som gäst.
Björn Gibrand 0739 85 77 08
David Carlander 0732 44 59 44
Katarina Mohlin 0739 75 92 60

Anmäl dig som gäst:





Välkommen till Lydinges reception från 11.00 (mötet börjar 11.30)
Ta med dig visitkort
Förbered din 2 minuters presentation.

Rögle 
Mats Ridderborg
mats.ridderborg@roglebk.se

ELGIGANTEN
Stephanie Örning 
b2b.helsingborg@giganten.se

LUGGUDE BYGG
Erika Wagland
erika.wagland@luggudebygg.se

DEZIGNHUS
Malisa Kukulovic
info@dezignhus.se

Täta Tak
Tobias Radomski
tobias@tatatak.se

MPLUSM
Manuel Lemholt Berger
manuel.lemholt.berger@mplusm.se

SKYLTHUSET
Frans Köhler
frans@skylthuset.se

FEST O TÄLT
Jonny Ahlgren
info@festotalt.se

LITO Hår och Barber
Lisa Lindhe
lisa.lindhe@gmail.com

LABELSUPPLY.SE
Göran Karlsson
karlsson@labelsupply.se

CONTAINERPOOLEN AB
Dick Sjöland
dick@containerpoolen.se

BAKER TILLY
Anneli Gudmundsson
anneli.gudmundsson@bakertillyhelsingborg.se

Mariapark El
Mattias Frohm
mattias@mariaparkel.se

LÄNSFÖRSÄKRINGAR
Pontus Witt
pontus.witt@lansforsakringar.se

PINGVIN PRESS AB
Bengt Wehlin
info@pingvinpress.se

SUNDSPÄRLAN
Lars Dahl
lars@sundsparlan.se

HYLLINGE CASH
Fredrik Trägårdh
fredrik.tragardh@bergendahls.se

PMR
Johan Lilja
johan@pmr.nu

FUTURE IT PARTNER
Patrik Bjurberg
patrik@futureitpartner.se

SIMPLYFY
Staffan Andersson
staffan.andersson@simplify.se

KOVENDA
Tomas Bazanovas
tomas@kovenda.se

ADVOKATBOLAGET L ANDERSSON AB
Lars Andersson
lars@janssonpartners.se

PADEL CREW
Andreas Lilja
andreas@slutagrav.se

NEW EXPANSION
Marina Simonsson
coach@marinanewexpansion.se

GOOD MORNING HOTELS
Annika Holmberg
annika.holmberg@gmorningshotels.se

SOLAR BLINDS
Joe Andersson
joe@solarblinds.se

LYFTKRAFT
Henrik Nilsson
henrik@lyftkraft.se

SCHIBSTED
Joakim Bladh
joakim.bladh@annonsdax.se

AUTOPARA
Ulf Lindberg
info@autopara.se

SCANDIC NORD
Thomas Hansen
thomas.hansen@scandichotels.com

ADVOKATFIRMAN VINGE
Krister Azelius
krister.azelius@vinge.se

DISCO & CO.
Christian Olofsson
info@disco.se

NILSSONJOHANSSON EL
Jim Sjögren
jim.sjogren@nojel.se

PROFESSIONELL SÄKERHET
Emil Wärn
emil@prosak.se

FLAGGFABRIKEN KRONAN
Per-Martin Åsberg
pm@flagga.com

RASK & BJÖRCK
Niclas Elgström
Niklas@rbbil.se

iClean
Ida Oscarsson
ida@icbs.se

MGH LEDARUTVECKLING
Mats Hellström
mgh.ledarutveckling@telia.com

LYDINGE RESORT
Björn Gibrand
bjorn@lydinge.com

RYDS GLAS
Jonas Björk Lindström
jonas.bjork.lindstrom@rydsglas.se

ZYNQ
Mathias Khemiri
mathias@zynq.se

KLIPPANS BUSSTRAFIK
Lars Olofsson
lars.olofsson@klippansbuss.se

NYA FÖNSTER & MONTAGE
Joacim Ter-Borch
joacim.terborch@gmail.com

VPA CONSULTNING AB
Mats Svensson
mats.svensson@booztify.com

KINNARPS INTERIOR
Thomas Gotfredsen
thomas.gotfredsen@kinnarpsinterior.se

ÅSTORPS KOMMUN
Susann Cardell
susann.cardell@astorp.se

BJUVS KOMMUN
Bengt Fellbe
bengt.fellbe@bjuv.se

NERDS OF SWEDEN
Philippe Hägg
philippe@nerdsofsweden.se

ERIKS FÖNSTERPUTS
Mikael Löfstedt
Mikael.lovstedt@eriksfonsterputs.se

DUROVÄG AB
Michael Andersson
michael.andersson@durovag.se

FOLKSAM
Eda Salihagic
eda.salihagic@folksam.se

KAFFE KOMPANIET
Patrik Sjöberg
patrik.sjoberg@kaffekompaniet.se

UPPLEVELSETEKNIK
Ola Andreasson
Ola@upplevelseteknik.se

SEB
Anders Persson
anders.x.persson@seb.se

CONSULTING PARTNERS
Marie Jensen
marie.jensen@consultingpartners.se

KONDEKTOR
Johan Wester
johan@kondektor.se

GENETOR COWORK
Peter Jiwesson
peter.jiwesson@generator.se

KONTAKTA
Björn Gibrand
bjorn@lydinge.com

KONTAKTA
Björn Gibrand
bjorn@lydinge.com

KONTAKTA
Björn Gibrand
bjorn@lydinge.com